Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

HATAY’DAN ÜÇ OKUL FİNALDE

Reklam
HATAY’DAN ÜÇ OKUL FİNALDE

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, END Productions tarafından bu yıl 24. kez düzenlenen, Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın performansın başvurduğu “Liseler Arası Müzik Yarışması”nın finalistleri belli oldu. Hatay’dan ‘Beste’ kategorisinde Antakya Lisesi; ‘Erkek Solist’ kategorisinde Antakya Lisesi’nden bir öğrenci, Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nden bir öğrenci, ‘Enstrüman’ kategorisinde İskenderun Tosçelik Fen Lisesi’nden iki öğrenci finale kaldı. Hataylı öğrenciler, oylamanın yapılacağı SpotlighterApp üzerinden Hataylılardan ve arkadaşlarından destek bekliyor.

Pandemi sebebiyle iki yıldır online olarak gerçekleşen, “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” unvanına sahip 24. Türkiye Liseler Arası Müzik Yarışması’nda 30 ilden 164 performans; Bireysel Kız Solist, Bireysel Erkek Solist, Bireysel Enstrüman, Grup ve Beste kategorilerinde dereceye girmek için oylanacak. Oylamalar, 20 Haziran akşamına kadar Spotlighter uygulaması üzerinden herkese açık olacak, kazananlar ise 29 Haziran’da açıklanacak.

Kazananlara muhteşem ödüller 29 Haziran’da açıklanacak olan 24. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın kazananları, aynı zamanda ödüllerin de sahibi olacak. Yarışmada dereceye girecek olanlara verilecek ödüller, Liseler Arası Müzik Yarışması’nın resmî sitesi üzerinden duyuruldu. Bu yıl bu kategoriler dışında, ayrıca D&R sponsorluğunda gerçekleştirilen “Şehrin Yıldızları” oylaması ile de Liseler Arası Müzik Yarışması’ndaki tüm performanslar arasından, her şehirden bir yıldız seçilecek. Kategori fark etmeksizin, her bir şehrin yıldızı, D&R hediye çekinin sahibi olacak.Haber:Kader ŞAHUTOĞLU

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.