Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İşletmenin odasını kediler için kapattı

Hatay’da, bir kafe işletmesi, doğum yapan kedi için işletmenin bir odasını misafirlerine kapattı.
Tarihi Antakya Sokaklarında hizmet veren bir kafe, Zümrüt adını verdikleri doğum yapan bir kedi için işletmesinin bir odasını müşterilerine kapattı. Anne Zümrüt ve 3 yavrusunun, işletme tarafından kendilerine ayrılan odada 1 aydır yaşadıkları kaydedildi.

Reklam
İşletmenin odasını kediler için kapattı

Hatay’da, bir kafe işletmesi, doğum yapan kedi için işletmenin bir odasını misafirlerine kapattı. Tarihi Antakya Sokaklarında hizmet veren bir kafe, Zümrüt adını verdikleri doğum yapan bir kedi için işletmesinin bir odasını müşterilerine kapattı. Anne Zümrüt ve 3 yavrusunun, işletme tarafından kendilerine ayrılan odada 1 aydır yaşadıkları kaydedildi. Zümrüt isimli kedilerinin doğum yapmasıyla birlikte işletmenin bir odasını onlar için hizmete kapattıklarını söyleyen işletme çalışanlarından Acer Suadi, “Normalde zaten çok uzun süredir biz kedilere bakıyorduk, dışarıdaki kedilere de bakıyoruz. Bundan öncede bir kedimiz vardı. Daha sonra bu kedimizi de içeriye almaya çalıştık ve içeri geçti, içeride bakmaya başladık, hamilelik dönemi vardı. Dışarıda bir yuvası vardı zaten, doğum yaptığında da zaten içeride yuvası hazırdı. İçeriye taşıdı yavrularını, içeride kalmaya başladı. Bizde, işletme olarak bu odayı misafirlerimize kapattık, sadece kediler kalıyor burada. 1 aydır doğum yapmış durumda, hem yavrularının hem de kendisinin bakımlarını yapıyoruz” dedi.

İŞLETMENİN ODASINI KEDİLER İÇİN KAPATTI KAFE İŞLETMECİSİ BİR ODASINI DOĞUM YAPAN KEDİ İÇİN KAPATTI

İçeride besledikleri kedilerin yanı sıra sokak hayvanlarını da düzenli olarak beslediklerini ifade eden Acer Suadi, “Dışarıdaki bütün kedilere yine işletme olarak mama getirip veriyoruz, her seferinde düzenli olarak. Açıldığımız günden bu yana bu hep böyle. İçeride baktığımız 1 büyük 3 tanede yavru kedi var, Zümrüt’e ait yavrular. Ama dışarıda baktığımız çok fazla kedi var. İşletme sahibimiz bu konuda çok hassas” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.