MİLLET İTTİFAKININ ZAFERİ YAKINDIR
![MİLLET İTTİFAKININ ZAFERİ YAKINDIR](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/83271BED-FB72-4DE8-9D62-6E222F13AB79.jpeg)
CHP Hatay Milletvekili Adayı Nermin Yıldırım Kara, seçim çalışmaları kapsamında Kırıkhan’da vatandaşlarda bulundu. Kara: “İnanıyoruz, kararlıyız; 13. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde millet ittifakının zaferi yakındır.” dedi.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/C36BBAA1-515F-45F4-9893-D0DFC14381A5.jpeg)
KALICI KONUTLARA GEÇMELERİ SAĞLANACAK.
CHP Hatay Milletvekili Adayı Nermin Yıldırım Kara konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Kırıkhan’dayız.. Mimar Sinan mesire alanı çadır kentte depremzede vatandaşlarımızın durumlarını yerinde gördük. İktidarımızda bu zorlu yaşam şartlarından kalıcı konutlara geçmeleri sağlanacak.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/C0D8A24F-843E-4163-B49E-F8075C5133A8.jpeg)
İNANIYORUZ, KARARLIYIZ
Kırıkhan ilçe teşkilatımızın gerçekleştirdiği Seçim koordinasyon merkezi açılışına katılarak partililerimizle bir araya geldik. İnanıyoruz, kararlıyız; 13. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde millet ittifakının zaferi yakındır..”dedi.