REYHANLI’DA FIRINLARDA GRAMAJ, HİJYEN VE RUHSAT DENETİMİ
![REYHANLI’DA FIRINLARDA GRAMAJ, HİJYEN VE RUHSAT DENETİMİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/AA-20230116-30005035-30005031-REYHANLIDA_FIRINLARDA_GRAMAJ_HIJYEN_VE_RUHSAT_DENETIMI.jpg)
Reyhanlı Belediyesi ekipleri tarafından ilçedeki fırınlarda gramaj, hijyen ve ruhsat denetim yapıldı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/AA-20230116-30005035-30005032-REYHANLIDA_FIRINLARDA_GRAMAJ_HIJYEN_VE_RUHSAT_DENETIMI.jpg)
İlçedeki farklı noktalarda gerçekleştirilen denetimlerde zabıta ekipleri, hijyen, ruhsat ve gramaj denetimi gerçekleştirdi.Kurallara uymayanlara cezai işlemlerin uygulandı.Denetimlerin süreceği bildirildi.(AA)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ