SARI: TEK GAYEMİZ GÖNÜLLERE GİRMEK
![SARI: TEK GAYEMİZ GÖNÜLLERE GİRMEK](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/01/414919637_874578018008874_236715.jpg)
Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, yeni yılda da Altınözü’ne hizmet etmenin ve vatandaşların gönlüne girmenin tek gayesi olduğunu kaydetti.
Başkan Sarı yaptığı açıklamada; “Zeytin Diyarı Altınözü’müzün ihtiyaçları doğrultusunda ilk günkü aşk ve heyecanla, hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstikametimiz belli; bu güzel ilçemizin hizmetkarlığını en güzel şekilde yaparak, gönüllerde ve dualarda yer almak… Yılın ilk mesai gününden hayırlı sabahlar” ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ