Meşale Gazetesi

YEŞİLDAL, GÜLLERLE KARŞILANDI

YEŞİLDAL, GÜLLERLE KARŞILANDI

Hatay’da gezmedik mahalle, girilmedik sokak bırakmayan milletin vekili, milletin adamı AK Parti Hatay Milletvekili adayı Av. Adem Yeşildal, son olarak ziyaret gerçekleştirdiği Melekli Mahallesi’nde güllerle karşılandı.

Beraberindeki AK Parti Hatay Milletvekili adayı Cengiz Yıldız, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Sönmez ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Yavuz ile mahalleye adım atan Yeşildal’ın yürüdüğü yola güller döken vatandaşlar, Yeşildal’a ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam desteklerini ilettiler.

YEŞİLDAL: BU DESTEĞİNİZİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ
AK Parti Hatay Milletvekili adayı Av. Adem Yeşildal, Melekli Mahallesi halkının kendilerine gösterdikleri ilginin ve desteğin boşa çıkmaması adına 14 Mayıs’taki seçim zaferinin ardından çok çalışacaklarını kaydetti. Vatandaşlara hizmet sözü veren Yeşildal, “Hatay’ımızı kapı kapı dolaşıyoruz, insanları dinliyoruz. Evet, ekonomide sıkıntılar var ancak bu ülkenin bir sahibi var ve millet bunu biliyor. Olayları doğru tahlil edebilen, aklıselim ve geçmişi de yakından takip eden insanlar bu sıkıntının AK Parti döneminde Cumhurbaşkanımızla çözülebileceğini biliyorlar. Biz AK Parti’ye ve milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a artarak devam eden desteği sahada açıkça görüyoruz. Bize düşen bu desteği boşa çıkartmamak adına TBMM’de Hatay’ın kazanımları için çalışmaktır” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.