Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

SİVRİKAVAKLILAR KKTC’DE GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

Reklam
SİVRİKAVAKLILAR KKTC’DE GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

Hatay’ın Altınözü ilçesine bağlı Sivrikavak Mahallesi’nin bireyleri, yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde iş insanları Ömer Dağlı, Mehmet Bulanık, Sait Dağlı’nın öncülüğünde bir araya gelerek güç birliği yaptılar.

Daha önce ilçede buluşan Sivrikavak Mahallesi’nin gençleri, Kıbrıs’ta da aynı birliği sürdürmek, hemşerilerine sahip çıkarak KKTC’de sahipsiz bırakmamak adına bir araya geldiler. Sivrikavak Mahallesi’nde yaşayan tüm ailelerin temsil edildiği dev toplantıda birlik beraberlik mesajı verdiler.

BULANIK ve  DAĞLI  AİLELERİ: BİZİM İÇİN GURUR VESİLESİ

KKTC’de yaptıkları yatırımlarla tanınan iş insanları Ömer Dağlı,Mehmet Bulanık, Sait Dağlı Sivrikavak’ın KKTC’de birlik beraberliğinin güçlenmesi ile adada Altınözülüler adına önemli bir kuruluş haline geleceklerini ifade ettiler. Bulanık ve dağlı  aileleri ; “Sivrikavak mahallesinin tüm ailelerinden oluşan büyük bir toplantı gerçekleşmiştir toplantıda birlik beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yapılmıştır” dediler.Hemşerileri ile bir araya gelmelerinin kendileri için bir gurur vesilesi olduğunu belirten her iki aileler , artık daha güçlü olduklarını kaydederek Sivrikavaklı hemşerilerine teşekkürlerini sundular.HaberFadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.