Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

TÜRKOĞLU “PORTOFİNO YİNE, YENİDEN BÖLGEMİZİN HİZMETİ’NDE”

Reklam
TÜRKOĞLU “PORTOFİNO YİNE, YENİDEN BÖLGEMİZİN HİZMETİ’NDE”

AK Parti MKYK Üyesi, Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Botaş Petrol İşletmeleri Bölge Müdürü Mehmet Tecimen ile birlikte Dörtyol BOTAŞ Terminali’nde yapımı tamamlanan Portofino Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz yıl bir elektrik kaçağı sonucu çıkan yangın sebebiyle kullanılamaz hale gelen Portofino, Milletvekili Türkoğlu’nun gayretleri ile yeniden inşa edildi.

Türkoğlu yaptığı açıklamada; “Botaş terminali sahiline 15 metre uzaklıkta bulunan ve deniz üzerine kurulu olan Portofino Sosyal Tesisi’ni yeniden inşa ettik ve bölgemizin hizmetine sunduk. Derya’nın ortasında hoş sohbetlerin ve enfes tatların mekanı olan ve bugüne kadar binlerce konu ağırlayan Portofino; otantik ve estetik yapısı ile bugünden sonra da daha nice anıları biriktirecek” ifadelerine yer verdi.

“Bölgenin yüzakı olan bu müstesna sosyal tesisimiz, BOTAŞ’ımıza ve İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” diyen Türkoğlu açıklamasının devamında; “Bu sosyal tesisimizin yeniden bölgemize kazandırılmasında büyük emek ve gayret gösteren BOTAŞ Bölge Müdürü Sayın Mehmet Tecimen ve BOTAŞ Genel Müdürü Sayın Burhan Özcan’a gönülden şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.