YEŞİLDAL; “BU ZOR GÜNLERİ HEP BERABER ATLATACAĞIZ”
![YEŞİLDAL; “BU ZOR GÜNLERİ HEP BERABER ATLATACAĞIZ”](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/8E37496D-AF5C-4562-B5E4-3905BD8C2F8D.jpeg)
AK Parti Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Adem Yeşildal, Antakya, Defne ve Samandağ ilçelerinde Teşkilatlarla bir araya gelip birlik ve beraberlik içinde 28.Dönem Milletvekili Aday Tanıtım Programlarına katıldı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/5C83A88B-94B5-4B01-B83A-86D0D06591BE.jpeg)
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/93ABEFDC-B19C-4408-8CFE-638EBC8FD3EB.jpeg)
Milletvekili Adayı Adem Yeşildal, açıklamasında; “Milletimizle kenetlendik, Yaşadığımız bu felaketin acısını tarif etmek zor olsa da bizler bu günleri hep birlikte atlatacağız.” Dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ