Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

YILMAZ, HATAY’I GURURLANDIRDI

Reklam
YILMAZ, HATAY’I GURURLANDIRDI

Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve TŞOF Yönetim Kurulu üyesi Aziz Fatih Yılmaz, Ankara’da gerçekleşen kongrede aynı göreve yeniden seçilerek Hatay’ı gururlandırdı.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu – TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın’ın başkanlığa yeniden seçilerek güvenoyu aldığı kongrede bir önceki dönemde Apaydın’ın yönetim kurulu listesinde yer alan ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla Hatay’da olduğu gibi Ankara’da da takdir toplayan Yılmaz, aynı listeye yeniden girmeyi başararak çifte başarıya imza attı.

YILMAZ: HATAY ŞOFÖR CAMİASINA HAYIRLI OLSUN

Göreve yeniden seçilmesinin kendisi ve Hataylı şoför esnafı adına gurur verici olduğunu belirten Aziz Fatih Yılmaz, gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Beni bu göreve ilk kez 2018 yılında Fevzi Apaydın başkanımız layık görmüştü. O günden bu yana görevimizi hem Hatay’da hem de Ankara’da sürdürüyoruz. Yeni dönemde daha güçlü bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Ümit ediyorum ki koronasız, kazasız, belasız bir dönem geçiririz ve hem esnafımıza, hem de tüm vatandaşlarımıza kalıcı ve güçlü hizmetler yaparız. Allah yolumuzu açık etsin. Bu vesileyle Fevzi Apaydın başkanımızı bir kez daha kutluyor, yönetim kurulundaki mesai arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Genç ve başarılı başkan Aziz Fatih Yılmaz, yaptığı başarılı çalışmalar ve genç yaşına rağmen elde ettiği ulusal başarı ile adından takdirle söz ettiriyor.Haber:M.Mustafa ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.