Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

 Esnaflarımıza Can Suyu Olacağız

 ‘Esnaflarımıza Can Suyu Olacağız’

Reklam
 Esnaflarımıza Can Suyu Olacağız

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve İskenderun Belediye Başkan adayı Fatih Tosyalı ile İskenderun 1.Nolu Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette KDV ve ÖTV konularına değinen Güler, hükümetimiz mümkün olduğu ölçülerde esnafların soluk almasını sağlayacak tasarılar üzerinde çalışıyor, sözlerine dikkat çekti.

Kekeç, zorlu bir süreçten geçiyoruz ancak esnaflarımızın kredi faizleri konusunda bir rahatlama sağlanırsa bu dönemi atlatabilirler.Bu noktada destekleriniz ve hükümetimizin sağlayacağı kolaylıklar çok önem taşıyor.31 Mart seçim sürecine de değinen Güler, sizi ağabeyimiz olarak görüyoruz karşılıklı istişareler ile tüm sorunları çözebiliriz, seçim sürecinde desteklerinize talibim dedi.

Tasarruf ve Şeffaflık İlkesi Rehberimiz Olacakİskenderun 1.Nolu Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç ile samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin ardından Esnaf Odalarına geçen her iki başkan adayını, HESOB Başkanı Abdulkadir Toksöz ile HESOB Başkanvekili Erol Akın ve oda başkanları karşıladı.  Karşılıklı samimiyet ve nezaket içinde geçen ziyarette konuşan HESOB Başkanı Abdulkadir Toksöz, her iki başkan adayının bölgemize hizmet için gecesini gündüzlerine katacaklarına canı gönülden inandığını söyledi.

 Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler ise sevgi, saygı ve hoşgörü içinde Hatay’ı yöneteceklerini ifade etti. Güler, “5 yıl içerisinde İskenderun ve Hatay’a 7 buçuk katrilyon bütçesi olan Hatay Büyükşehir, İskenderun’da ne yaptı? Kocaman bir hiç, yanlış yapılan bir battı çıktı. Cumhur ittifakı ile bu proje yapılmış olsaydı bu proje böyle olmazdı. Trafiğinin tersine döndüğünü, 60 yıllık güzergâhın değiştiğini birlikte gördük. Bu yaşanan gelişmeden İskenderun halkını rahatsız ve huzursuz” dedi. AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, HBB’yi aldıklarında İskenderun’daki bu battı çıktı sorununun çözümü için alt geçidin üzerini kapatıp halkın kullanımına açacağını, alt geçidinde yine alt geçit olarak kullanacağını belirterek, “Önümüzdeki süreçte hep birlikte memleket diyeceğiz.

İskenderun diyeceğiz. Biz Devletimiz için yaşarız, milletimiz için yaşarız, vatanımız için yaşarız. Biz Bayrağımız için yaşarız” dedi.İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı da, “AK Parti iktidarı dönemlerinde esnafla ilgili önemli ve yararlı yasalar çıktı. Yapılandırma imkânı doğdu, teşvikler kazandırıldı. Ben bir esnaf çocuğu olarak, her zaman yanınızda duracağım. İskenderun’u ortak akıl ile birlikte yöneteceğiz. Tasarruf ve şeffaflık ilkesi rehberimiz olacak” dedi. HABER: M.MUSTAFA ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.