Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ATSO, HİSARCIKLIOĞLU’NA EKONOMİ RAPORU SUNDU

Reklam
ATSO, HİSARCIKLIOĞLU’NA EKONOMİ RAPORU SUNDU

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin ve beraberindeki heyet çatı kuruluş olan Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Çinçin’e TOBB ziyaretinde Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bulanık, Erdoğan Ray, Serdar Şahutoğlu, Genel Sekreter Ali Mullaoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Yağız eşlik etti. Hisarcıklıoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette iş dünyasının sorunları, mülteci sorunları, yatırımlar gibi çok sayıda konu ele alındı.

ÇİNÇİN’DEN HİSARCIKLIOĞLU’NA HATAYSPOR FORMASI

Başkan Çinçin gerçekleşen ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na makamında ziyaret gerçekleştirdik. Ziyarette Başkanımıza; Odamızın hazırladığı ve Hatay İş Dünyasının beklentileri olan; İnşaat Sektörü Tasfiye Beklentisi ve Fiyat Farkı Verilmesi, Asgari Ücret desteğinde kapsamın genişletilmesi, Medikal Firmalarının alacakları, Hatay’da Serbest Bölge Kurulması, Adana-Hatay Otobanı’nın Antakya’ya kadar uzatılması, Afrin Zeytinyağı’nın Rekabete Aykırılığı, S. Arabistan Ambargosu, Yayladağı ve Zeytindalı Sınır Kapıları, İhracatçılara Teşvik, Bankacılık İşlemleri Kredi Temininde Teminat Sıkıntısı, Tarımsal Elektrik, Mazot ve Pamuk Desteği, Göç Bakanlığı Kurulması, Türkiye’deki Suriyeli Mülteciler ile ilgili kapsamlı bir rapor sunduk. İlimizin sorunları ile ilgili raporumuza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ve bizleri ağırlamalarından dolayı Sayın Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.Ziyarette Başkan Çinçin tarafından Hisarcıklıoğlu’na Hatayspor forması da hediye edildi. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi. Haber:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.