BAŞHEKİM SÖNMEZ, “HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”
![BAŞHEKİM SÖNMEZ, “HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/05/D793C06E-FC66-439A-97A5-5D4A9496F26B.jpeg)
Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Sıtkı Sönmez Hemşireler günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Sönmez mesajında şunları kaydetti: “ Yaşadığımız Deprem Felaketinde de sevgisini, şefkatini esirgemeyen ve hoşgörünün simgesi haline gelen, emeklerini hiç eksik etmeden fedâkarca çalışan; tüm Hemşirelerimizin “Hemşireler Günü” kutlu olsun. Meslek hayatlarında üstün başarılar diliyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ