Meşale Gazetesi

BAŞKAN ÇİNÇİN’DEN ULUSLARARASI TİCARET KÖPRÜSÜ

BAŞKAN ÇİNÇİN’DEN ULUSLARARASI TİCARET KÖPRÜSÜ

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay’ın yaralarını sarmak amacıyla ulusal ve uluslararası girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Başkan Çinçin, bu kapsamda son olarak İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Başkanı Livio Manzini, Eşi Giovanna Manzini ve Genel Sekreteri Fatih Ayçin’i, Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Başkan Yardımcısı Serdar Şahutoğlu, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Genel Sekreter Ali Mullaoğlu ve Teofarm Çiftlik sahipleri Elif-Osman Ovalı çifti ve Hatay Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Çiğdem Kıral ile birlikte ağırladı.

Başkan Çinçin, gerçekleşen görüşmenin ardından heyete Hatay’da hizmet veren İtalya Devleti tarafından kurulan İtalya Sahra Hastanesi’ni gezdirdi.

GÖRÜŞMELER HATAY’A OLUMLU YANSIYACAK
ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, görüşmenin verimli geçtiğini belirtti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Çinçin; “İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Başkanı Livio Manzini, Eşi Giovanna Manzini ve Genel Sekreteri Fatih Ayçin bizleri ziyaret etti.

Misafirlerimizi Meclis Başkanımız Selahattin Eskiocak, Başkan Yardımcısı Serdar Şahutoğlu, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz, Genel Sekreterimiz Ali Mullaoğlu ve Teofarm Çiftlik sahibi Üyemiz Elif-Osman Ovalı çifti ve Hatay Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Çiğdem Kıral ile birlikte ağırladık.

Misafirlerimizin Teofarm ziyaretinin ardından Odamıza ait Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan Antakya Mobilyası Ortak Üretim Merkezi, Odamız Hizmet Binası ve ardından Defne İtalyan Sahra Hastanesi ziyaret ettik Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Başkan Çinçin, bu görüşmelerin Hatay’a kısa süre içerisinde olumlu dönüşünün olacağını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.