BAŞKAN DÖNER; “ÜLKÜCÜ ŞEHİT AHMET HAMDİ İLKER’İ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUM”
![BAŞKAN DÖNER; “ÜLKÜCÜ ŞEHİT AHMET HAMDİ İLKER’İ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUM”](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/274990DE-DBFB-455A-A3B1-04F8E4C2EF0B.jpeg)
Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner; “Ülkücü Şehidimiz Ahmet Hamdi İlker, İskenderun Kurtuluş mahallesinde yaşayan şehidimiz Evli ve 3 çocuk babasıydı. 25 Nisan günü komünist militanlar tafarından kurulan hain pusu sonucu başından vurularak şehadete erdi. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyor, saygı ve minnetle anıyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ