Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

BAŞKAN YAVUZ KENDİ ELLERİ İLE HALKINA MASKE DAĞITIMI YAPTI

Reklam
BAŞKAN YAVUZ KENDİ ELLERİ İLE HALKINA MASKE DAĞITIMI YAPTI

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Dünyayı ve Ülkemizi tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) ile ilgili Devletimizin göndermiş olduğu tedbir genelgelerini kendisi de bizzat katılarak harfiyen uygulamaya devam ediyor.

Başkan Yavuz, kendi seri üretimini başlattığı maskeleri cadde ve sokaklarda, Pazar yerlerinde, resmi kurumlarda kendi elleri ile dağıtmaya devam ediyor.06.04.2020 Pazartesi günü Cadde esnaflarına ve vatandaşlara kendi elleri ile maske dağıtan Başkan Yavuz dağıtım esnasında yaptığı açıklamada; “ Dünyayı tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) ile ilgili tedbir çalışmalarımız doğrultusunda tüm hemşerilerimize, esnaflarımıza, cadde ve sokaklarımızda maskesiz olan herkese Kırıkhan Belediyesi olarak ürettiğimiz maskeleri kendi ellerimizle dağıtıyoruz.

Ben insanlarımızı mümkünse evde olmaya, dışarda işleri varsa işlerini bitirdikten sonra süratle evlerine çekilmeleri noktasında da ikazlarda bulunuyoruz.İnşallah Dünyada ki bu Koronavirüsü illeti bir an önce son bulur. İnsanlarımız tekrar özlediği hayata kavuşur.Evde Kalalım.! Evde Olalım.! Sağlıklı Olalım.!, Sevdiklerimize Çevremize İstemedende Olsa Zarar Vermeyelim” dedi.Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.