BİN YILIN AFETİNİ BİRLİKTE ATLATACAĞIZ
![BİN YILIN AFETİNİ BİRLİKTE ATLATACAĞIZ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/4B51C2A6-54A0-4D79-B341-629D70CF5953.jpeg)
TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı, AK Parti Hatay Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Hüseyin Yayman seçim çalışmaları kapsamında Kırıkhan’da vatandaşlar bir araya geldi. Yayman: “İnşallah Bin yılın afetini birlikte atlatacağız.”dedi.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/025B6F1B-E748-4857-A0AA-F6C7D16E81C4.jpeg)
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/89BD1B3B-38CD-4C88-9E54-AD83F3242127.jpeg)
YARALARI BERABER SARACAĞIZ
TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı, AK Parti Hatay Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Hüseyin Yayman konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Kırıkhan ilçemizde Ilıkpınar, Karamağara, Kodallı, Karaçağıl, Söğütlüöz, Güzelce, Narlıhöbür, Hamişler, Güzelce Köylerimizde vatandaşlarımızla buluşarak sorunlarını dinledik. Bin yılın afetini birlikte atlatacağız inşallah.”dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ