Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Cumhur İttifakının Toplantıları Devam Ediyor

Hatay ve 15 ilçesinde kıyasıya rekabet ile devam eden seçim çalışmalarında artık son haftaya girildi.

Reklam
Cumhur İttifakının Toplantıları Devam Ediyor

Hatay ve 15 ilçesinde kıyasıya rekabet ile devam eden seçim çalışmalarında artık son haftaya girildi. 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan ‘Mahalli idareler Seçimi’ yani halk dilinde yerel seçimler için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Cumhur İttifakından Belen’de mahallelere özel mitingler

MHP Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Cumhur İttifakının Belen İlçe Başkanlıkları ve Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül’ün de katılımıyla mahallelerde düzenlenen açık hava toplantıları miting edasıyla devam ediyor. Belen’in her köşesinde varlığı hissettiren İttifak Adayı Gül; Çerçikaya mahallesinden Kıcı Mahallesine, Atik Mahallesinden Bakras Mahallesine kadar vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümcül yaklaşımlarda bulunduklarını kaydeden Cumhur İttifakının Adayı İbrahim Gül; “Gittiğimiz her yerde Güleryüz ve samimiyet ile karşılanıyoruz. Vatandaşlarımızın kafasında soru işaretleri var. İster istemez bu tür şeyler olacak. Biz bu soru işaretlerinin cevabı olmaya geliyoruz. İnşallah seçildiğim zaman sadece cumhur ittifakının değil tüm Belen’in belediye başkanı olacağım.” dedi.

Bölgenin istihdamda can damarı olan Asaş Filtre Fabrikasın daki emekçileri de ziyaret eden İbrahim Gül fabrika çalışanları ile görüştü. İşçilerin karavanalarına ortak olarak sıkıntılarını dinleyen Gül, ziyaretlerinin ardından seçim koordinasyon merkezindeki toplantıya katıldı. Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Lütfü Kaşıkçı’nın da katılımıyla Sarımazı Mahallesinde düzenlenecek olan açık hava toplantısının hazırlıklarının da tamamlandığını dile Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül; “Sarımazı ve Derebahçe mahallelerindeki vatandaşlarımızla buluşuyoruz.

Bu ilk buluşmamız değil. Daha önce bir çok kez ev toplantısı gerçekleştirdiğimiz yerler. Daha önceleri ifade ettiğim gibi insanlarla bir samimiyet kurduk. Gönül bağımız var. Rabbim utandırmasın.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.