DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLERİN ANISINA BİSİKLET TURU DÜZENLENDİ
![DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLERİN ANISINA BİSİKLET TURU DÜZENLENDİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/AA-20240202-33591408-33591405-HA.jpg)
Hatay’ın Erzin ilçesinde bir grup vatandaş, Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşamını yitirenlerin anısına bisiklet turu düzenledi.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/AA-20240202-33591408-33591406-HA.jpg)
İlçede bir araya gelen 45 bisikletli, depremde hayatını kaybedenler anısına yaklaşık 25 kilometre pedal çevirdi.Etkinliğe katılan bisikletliler sokaklarda yaşayan hayvanlar için de ilçenin farklı noktalarına mama bıraktı.”2 Gün 2 Teker” bisiklet grubu temsilcisi Önder Akyol, depremde yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet dileyerek bir daha böyle bir afetin yaşanmamasını temenni etti.(AA)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ