GÜLİSTAN YILDIZLAR KIZ VOLEYBOL İL ŞAMPİYONLARINI TEBRİK ETTİ
![GÜLİSTAN YILDIZLAR KIZ VOLEYBOL İL ŞAMPİYONLARINI TEBRİK ETTİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/03092648_20230102_142511.jpg)
Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan Hatay İl Şampiyonu olan Harbiye Esenbulak Ortaokulu Yıldızlar Kız Voleybol takımını kabul ederek tebrik etti.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/03092950_20230102_141229.jpg)
Kabul sırasında öğrencilerin gösterdiği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Gülistan, bu başarının elde edilmesinden dolayı öğrencileri ve öğretmenleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Haber:Fadime ÇAYLI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ