HATAYSPOR ANKARAGÜCÜ MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
![HATAYSPOR ANKARAGÜCÜ MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/ce2e30e3-0ddb-4a93-aa19-e3a47028.jpg)
Hatayspor Erdemli Atış Poligonu’nda yaptığı antrenmanla Trendyol Süper Lig’in 36. Haftasında, Mersin Stadyumu’nda oynayacağı Ankaragücü maçının çalışmalarını sürdürdü.
Teknik direktör Özhan Pulat yönetiminde yapılan ve 1 saat 20 dakika süren antrenmanda dar alan ve taktik çalışması gerçekleştirildi. Ligde kalma mücadelesi veren Hatayspor, Pazar günü sahasında Ankaragücü takımını ağırlayacak.Haber Merkezi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ