Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

HATSU ÖZEL KUYULARDAN HARAÇ MI İSTİYOR?

Reklam
HATSU ÖZEL KUYULARDAN HARAÇ MI İSTİYOR?

Hatay Büyükşehir Belediyesine bağlı HATSU vatandaşların bahçe sulamak için açtığı su kuyularından haraç niteliğinde abonelik parası istediği kamuoyunda sıkça konuşuluyor. HATSU özel suyu kuyusu sahiplerine gönderdiği resmi yazıda aboneliğin yedi gün içerisinde yapılması aksi takdirde yasal işlemlerin başlatılacağını bildirdi. HATSU Genel Müdürü Polat’ın talimatıyla su kuyusu sahiplerine gönderilen yazılarda atık su adı altında ayrıca para talep ettiği belirtildi.

BU BİR KEYFİ UYGULAMA MI?

HATSU Genel Müdürü İkbal Polat’ın keyfi uygulama yaptığını belirten vatandaşlar ‘’ HATSU personellerini ajan gibi kullanarak su kuyularını tespit ettirdiğini ve bu kuyularda haraç niteliğinde abonelik parası istediğini ayrıca bu uygulamanın keyfi bir uygulama olduğunu belirtti.  

POLAT GÜLCÜ İŞBİRLİĞİ Mİ YAPIYOR?

Öte yandan HATSU Genel Müdürü M.İkbal Polat’ın muhtarlar dernek başkanı Mahmut Gülcü ile ciddi bir iş birliğine girdiği ve Mahmut Gülcü’nün nüfusunu kullanarak HATSU ihalelerini kendisine yakın  müteahhitlere  yönlendirdiği konuşuluyor. Muhtarlar Dernek Başkanı Gülcü’nün HBB Başkanı Lütfü Savaş ve HATSU Genel Müdürü İkbal Polat ile samimiyetine işaret eden bazı müteahhitler Gülcü’ye yakın olmayan hiçbir müteahhitin maalesef HATSU’dan ihale alamadığı ifade edildi. Haber: Ferit LİF

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.