İKTİDARIMIZDA HATAY’A YATIRIMLAR AKIN AKIN GELECEK

İKTİDARIMIZDA HATAY’A YATIRIMLAR AKIN AKIN GELECEK

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Hatay Milletvekili Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan Defne İlçesine bağlı Harbiye Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek kardeşlik vurgusu yaptı.

Harbiye Mahallesi’nde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan CHP Hatay Milletvekili Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada, “Asgari ücretin altında bir hayata mahkum edildikten sonra sağcı olsan ne yazar, solcu olsan ne yazar! Türk olsan ne yazar, Arap olsan ne yazar! Alevi olsan ne yazar, Sünni olsan ne yazar! Biz hepimiz binlerce yıldır bu topraklarda kardeşçe yaşadığımız gibi bugünden sonra bugünün pek âlânın mümkün olduğunu inşallah göstereceğiz ve onun için de biliyoruz ki hep birlikte ortak amaç uğruna bu ülkenin yarınlarını düşünmek uğruna milletin menfaatleri için yetim malına sahip çıkmak için haramzadelere dur demek için isim vermiyorum uçak filolarına, binlerce araçlık konvoylara, saraylara, yatlara, adalarda ki paralara dur demek için geliyoruz.” dedi.

MAKUS TALİHİMİZİ BİRLİKTE YENECEĞİZ!

Hatay’da birinci parti olacaklarını dile getiren CHP Hatay Milletvekili Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, ” Artık bugün Hatay’da 1. parti olacağız ve biliyorsunuz ki siyasiler oy oranlarına dikkat ederler. Biz Hatay’da bariz farkla açık farkla öne çıktığımız zaman herkes diyecek ki burası Millet İttifakının kalesi. Buraya herkes akın akın her türlü hizmetin gelmesi için gayret sarf edecek inşallah. Bizlerin de eli böylece güçlü olmuş olacak. Onun için sizlerin desteğiyle de bizim birinci amacımız ne dedik hak, hukuk, adalet dedik. Tüm hukuksuzluğa son vereceğiz ve yetim hakkını koruyacağız. Bu ülkede alın terine, istihdama, üretime ve sektöre katkı sağlayacağız ve makus talihimizi birlikte yeneceğiz. #SanaSöz Defne. #SanaSöz Hatay.” diyerek misafirverliklerinden dolayı Harbiyeli vatandaşlara teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.