İSKENDERUN’DA ÜCRETSİZ KANSER TARAMASI
![İSKENDERUN’DA ÜCRETSİZ KANSER TARAMASI](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/AA-20240611-34842309-34842305-ISKENDERUNDA_UCRETSIZ_KANSER_TARAMASI.jpg)
İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğü, Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) işbirliğiyle ilçede ücretsiz kanser tarama hizmeti veriyor.İlçe Sağlık Müdürü Buket Baş Karaca, yaptığı açıklamada, Gülay Niziplioğlu 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde kanser taraması yaptıklarını belirtti.Kanserde erken tanının çok önemli olduğunu ifade eden Karaca, herkesi tarama için aile sağlığı merkezine beklediklerini kaydetti.(AA)
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ