Meşale Gazetesi

İZZETTİN YILMAZ ANTAKYALILARI BABASI, ABİSİ, KARDEŞİ, EVLADIDIR

İZZETTİN YILMAZ ANTAKYALILARI BABASI, ABİSİ, KARDEŞİ, EVLADIDIR

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, kent tarihinin en başarılı belediye başkanı olarak 95 mahalledeki tüm vatandaşları sevgi ve takdirini kazandı. Yerle bir olan, 45’ten fazla mahallesi yeryüzünden silinen kenti ayakta tutmak için var gücüyle çalışan İzzettin Yılmaz, yaklaşan yerel seçimler öncesinde de Cumhur İttifakı’nın Antakya için tek alternatifidir. Edindiği siyasi deneyimi Antakya’ya harcayan İzzettin Yılmaz, deprem öncesinde tüm sorunlarını çözdüğü kenti yeniden imar etmek için var gücüyle çalışmaya devam ederken, bazı Antakya düşmanları İzzettin Yılmaz’sız Antakya hayali kurmaya devam ediyor. Hatay Meş’ale Gazetesi olarak bir kez daha uyarma görevimizi yerine getiriyoruz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve eşi Emine Erdoğan hanımefendinin övgülerine mazhar olmuş, çalışmalarıyla devletimizin en üst kademesinden takdir görmüş İzzettin Yılmaz’ın, yeniden Antakya Belediye Başkanı olması Antakya’nın ayağa kalkması için şarttır. İzzettin Yılmaz’sız Antakya hayali kuranlar, aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı makamını da karşılarına almış sayılacaklardır. 

YILMAZ AİLESİ ANTAKYA’YA, ANTAKYA YILMAZ AİLESİNE EMANETTİR

Yılmaz ailesi, Antakya’nın en eski ve tanınmış ailelerindendir. Gerek ticaret ahlakı ile gerekse de yönetimdeki adil tavırları ve her kesime eşit yaklaşımlarıyla Antakyalılardan tam not almayı başarmışlardır. Atadan bu yana örnek aile olan Yılmaz ailesinin tüm fertleri Antakya için hizmet vermekte, Antakya’nın emanetini sahiplenerek kenti daha üst noktalara taşımak adına yoğun mesai çalışmaktadırlar. Her bir ferdi altın değerinde olan Yılmaz ailesi bu haliyle deprem kenti Antakya’nın yeniden ayağa kalkması için büyük bir mücadele vermektedir. Antakya2019 yılından bu yana İzzettin Yılmaz’a emanettir. İzzettin Yılmaz da tüm benliği ile hizmet verdiği Antakyalı hemşerilerine emanettir. Antakya’da deprem sürecinde verdiği büyük mücadele ile adını Antakya tarihine yazdıran İzzettin Yılmaz’ın, Antakya’nın yeniden ayağa kalkarak tüm yönleriyle eski günlerine kavuşturulması adına bu dönemde de görevine devam etmesi şarttır. 

CUMHUR İTTİFAKINI BİR KEZ DAHA UYARIYORUZ

Hatay Meş’ale Gazetesi yayın ailesi olarak Cumhur İttifakı’nın karar mekanizması olan AK Parti ve MHP genel merkezleri başta olmak üzere milletvekillerimizi, il yönetimlerimizi, ilçe ve teşkilatlarını bir kez daha uyarıyoruz. Antakya, ehil ellere teslimdir. İzzettin Yılmaz Antakya’nın ikinci mimarıdır. Depremin izlerinin tamamen silinmesi, Antakya’nın eski kimliğine kavuşması için Antakya’da İzzettin Yılmaz döneminin devam etmesi, Antakya’nın ehline teslim edilmesi şarttır. Burada AK Parti ve MHP’ye düşen görev adaylık sürecinde genel başkanlarının doğru bilgilendirilmesi ve Antakya&İzzettin Yılmaz bağının kopartılmadan Antakya’nın İzzettin Yılmaz’a yeniden teslim edilmesidir. Aksi halde tarih sizleri asla affetmeyecektir. Haber:Zeliha Naz ÇAYLI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.