KARDEŞLİĞİMİZ DAİM OLSUN
![KARDEŞLİĞİMİZ DAİM OLSUN](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/adem-yesildal.jpg)
AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Ras-El Seni bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yeşildal yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:’’Alevi kardeşlerimizin her yıl 14 Ocak’ta kutladığı Rumi takvime göre Yeni Yıl’ı, (Ras-El Seni) tebrik ediyor, birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin daim olmasını temenni ediyorum.’’ Dedi. Haber:Fadime ÇAYLI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ