Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Kaymakam Uygur, Sınırın Sıfır Noktasında Mehmetçik’le İftar Yaptı.

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Suriye sınırının sıfır noktasında bulunan, Ziyaret Karakol Komutanlığında görev yapan kahraman Mehmetçiklerimizle birlikte iftarını açtı.

Reklam
Kaymakam Uygur, Sınırın Sıfır Noktasında Mehmetçik’le İftar Yaptı.

EN KUTSAL GÖREVİ YAPIYORSUNUZ

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Suriye sınırının sıfır noktasında bulunan, Ziyaret Karakol Komutanlığında görev yapan kahraman Mehmetçiklerimizle birlikte iftarını açtı. İftar programına, Kaymakam Bülent Uygur, Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü Cumhuriyet Savcısı Alkaner Alkan, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Abdi Uçkuyu, Komiser Yardımcısı Ali Yılmaz, ilçemiz mahalle muhtarları ve askerler katıldı. Ziyaret Karakol Komutanlığında tören mangasını selamlayan Kaymakam Bülent Uygur, Sınırda görev yapan Kahraman Mehmetçiğimizle beraber aynı sofrayı paylaştı. “Allahımıza hamdolsun, milletimiz varolsun” şeklindeki duanın ardından askerlere “Afiyet olsun” diye seslenen Kaymakam Bülent Uygur, Mehmetçik’le beraber iftarını yaptı. İftar programında, Kahraman Mehmetçiklerle tek tek sohbet eden Kaymakam Bülent UYGUR, böyle güzel bir ayda Kahraman Mehmetçik ile birlikte iftar açmanın memnuniyetini dile getirdi.

Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerinin yaptığı hizmetin kutsal bir görev olduğuna değinen Kaymakam Bülent Uygur, “Ülkemizin huzuru, milletimizin özgürlüğü için, vatan nöbeti tutan tüm kahramanların, Ramazan ayı mübarek olsun. İstiklal ve istikbal mücadelemizin en büyük gücü, vatan ve bayrak sevgisidir. Göklerde gururla dalgalanan ayyıldızlı bayrağımızın gölgesinde yaşamaktan ve her zaman vatandaşı olmaktan gurur duyduğumuz bir ülkemiz var. Sizler ülkemizin sınır güvenliğini olumsuz hava koşullarına rağmen, soğuk ve sıcak demeden çetin koşullarda vatanımızı koruyorsunuz. Bizler ilçemizde rahat bir şekilde, huzurlu yaşıyorsak bunu askerimize, sınırda görev yapan güvenlik güçlerimize, korucularımıza ve emniyet teşkilatında görev yapan polislerimize borçluyuz. Bize atalarımızdan emanet olan bu kutsal vatana hizmet etmek, bölünmez bütünlüğümüzü korumak ve gerektiğinde uğrunda kanımızı, canımızı vermek için bu kutsal görevi yerini getiriyorsunuz. Bu uğurda görev yapan, Mehmetçiğimizi tebrik ediyorum. Ziyaret Karakolumuz gece gündüz demeden 24 saat boyunca görevini yapmaktadır. Sizler, Suriye’den ülkemize yasa dışı yollardan girmeye çalışan kişilerle mücadelenin yanında, kendi sorumluluk alanınızda kaçakçılığı engelliyor ve asayişi sağlıyorsunuz. Buradan vatani görevini her koşulda yapan Kahraman Mehmetçiklerimizin ailerine, selamlarımı gönderiyorum. Tekrardan Ramazan ayınız mübarek olsun.” dedi. HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.