MSÜ SINAVLARI İSKENDERUN’DA DA YAPILACAK
![MSÜ SINAVLARI İSKENDERUN’DA DA YAPILACAK](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/image-1664491513.jpg)
19 Mart’ta gerçekleştirilecek 2023 Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı bu yıl İskenderun’da da yapılacak.
Başvuruları İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) ÖSYM bürosunda alınmaya başlanan sınavla ilgili öğrenciler 7 Şubata kadar başvuru yapabilecek. Askeri öğrenci olabilmek için MSÜ sınavına katılım sağlayacak olan adaylar bu yıl il merkezi yerine İskenderun’da da sınava girebilecek. İSTE’den yapılan duyuru şöyle: “19.03.2023 tarihinde yapılacak olan Milli Savunma Üniversitesi(MSÜ) sınavı İskenderun’da da yapılacaktır. Başvurular İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) ÖSYM bürosunda 13 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında yapılacak.” Haber Merkezi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ