MULLAOĞLU, HATAY BARO BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ, MESLEKTAŞLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
![MULLAOĞLU, HATAY BARO BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ, MESLEKTAŞLARIYLA BİR ARAYA GELDİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/05/13B60292-1238-47E9-AC28-C77A6929A6B3.jpeg)
CHP Hatay Milletvekili Adayı Av Servet Mullaoğlu, Hatay Barosu’nu ziyarette bulundu
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/05/B0DB0770-0474-40F6-9D14-AE9697802A98.jpeg)
CHP Hatay Milletvekili Adayı Av Servet Mullaoğlu, Hatay barosu mensubu olarak Baro Başkanı Av. Hüseyin Cihat Açıkalın ve meslektaşlarını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/05/30CC4677-E4CC-4AFB-B600-14573B615E00.jpeg)
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/05/37920BCC-CB3D-4C22-B29D-6B3303B5F5AE.jpeg)
CHP Hatay Milletvekili Adayı Av Servet Mullaoğlu’nun ziyaretinin ardından Başkan Açıkalın şu ifadeleri kullandı: “Meslektaşlarımızın ülke yönetiminde sorumluluk almalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarı dilerim.” dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ