Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

Reklam
ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve beraberinde bulunan dernek yöneticileri Samandağ İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na eğitim ve kırtasiye desteğinde bulundu.

Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından Hatay’ın Samandağ İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda eğitim ve öğretim gören çocuklar için kırtasiye desteğinde bulunuldu. Eğitim için hayırsever iş insanlarından topladıkları yardımlarla çocukları sevindirmeye devam eden Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt, eğitim ve öğretim gören çocuklar için topladıkları yardımı Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Menderes Tunç nezdinde okul idaresine teslim ettiler.

Yapılan kırtasiye yardımı sonrasında destekte bulunan hayırseverlere teşekkür eden Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt, “Bizleri makamında ağırlayan, okul ziyaretinde yalnız bırakmayıp bize rehberlik eden Samandağ ilçe Milli eğitim Müdürü Menderes Tunç başta olmak üzere, tüm hayırseverlerimize derneğimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi. Haber merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.