SAADET PARTİSİ ALTINÖZÜ’NDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

SAADET PARTİSİ ALTINÖZÜ’NDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Genel Başkanlığını Temel Karamollaoğlu’nun yaptığı Saadet Partisi’nin Altınözü İlçe Başkanlığı’na Mahmut Şan atandı.

Yıllar sonra TBMM’de Grup kuran Saadet Partisi Hatay siyasetinde önemli çalışmalar yaparak gündemi belirlemeye devam ediyor. Hatay Milletvekili seçilen Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’ın TBMM’de yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu gündemler siyasete yön veriyor. Saadet Partisinin Meclis temsili Hatay siyasetinde yeni bir ivme kazanmasını sağladı. Saadet Partisi il başkanlığı değişikliği sonrasında ilçelerde de değişiklikler yaparak etkin siyaset hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Saadet Partisi Altınözü İlçe başkanlığına gazeteci Mahmut Şan atandı.

HARPUTLUOĞLU: ATAMA PARTİMİZE VE HATAY’IMIZA HAYIRLI OLSUN

İl başkanı Mehmet Harputluoğlu’nun katıldığı törenle gerçekleşen devir teslimde kısa bir konuşma yapan il başkanı Harputluoğlu:”Altınözü İlçe başkanlığı görevini üstlenen gazeteci arkadaşımız Mahmut Şan zaten uzun zamandır il yönetim kurulu üyesi ve Altınözü ilçemizin sorumlusuydu. İlçemizin tüm sorunlarına hakim sorunların çözümü konusunda yeterince birikimli olduğunu biliyoruz. Bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bu değişiklik başta Altınözü ilçemizin olmak üzere Hatayımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Saadet Partisi önümüzdeki dönemde üstlenmiş olduğu sorumluluk bilinciyle vatandaşlarımızın hak ettiği bir yönetim anlayışına kavuşturacaktır.”

ŞAN: “TOPARLAYICI BİR İLÇE BAŞKANI OLACAĞIM”

Törende konuşan yeni ilçe başkanı Mahmut Şan: “Şimdiye kadar partimizde il yönetim kurulu üyeliği ve Altınözü ilçemizin sorumlusu olarak görevini üstlenmiştim. Beni bu göreve layık gören Saadet Partisi Genel Başkanınız Sayın Temel Karamollaoğlu, Hatay Milletvekilimiz Doç. Dr. Sayın Necmettin Çalışkan ve Hatay İl Başkanımız Sayın Mehmet Harputluoğlu’na teşekkür ederim. Üstlendiğim görevinin kolay olmadığını bilincindeyim ancak bu kutsal görevi başarılı bir şekilde yerine getireceğimden ve toparlayıcı bir yönetici anlayışı içerisinde olacağıma söz veriyorum. Şimdiye kadar görev yapan ve Gece gündüz emek harcayan ilçe teşkilatımıza emeğinden dolayı teşekkür ederim.

 İlçe yönetimimizde görev alan değerli arkadaşlarımla beraber yaklaşık olarak 7 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde partimizin bayrağını Altınözü belediyesine dikmek için şimdiden gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi. Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.