Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

TEKSÖZ, NOEL’İ KUTLADI

Reklam
TEKSÖZ, NOEL’İ KUTLADI

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz, Hristiyan vatandaşların kutladığı Noel Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Hatay’da yüzyıllardır tüm dinlerin kardeşlik iklimi içerisinde yaşadığını belirten Teksöz, yayınladığı kutlama mesajında; “Zengin sosyal ve kültürel dokusu ile hoşgörünün merkezi ilimizde aynı iklimi teneffüs eden toplumun bireyleri olarak sevinç ve kederde birlikte olduğumuz Hristiyan hemşerilerimizin Noel Bayramı’nı tebrik ediyorum. 3 semavi dine mensup vatandaşlarımızın birlikte kutladığı Bayram günleri, insanımıza mutluluk veren, birbirimizle olan gönül bağlarını güçlendiren, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren özel zamanlardır. Düşünce, inanç ve temel insan haklarına saygıyı esas alan kadim bir geleneğin mensupları olarak bizler, coğrafyamızda yaşayan farklı inanç ve kültürleri kıymetli birer zenginlik unsuru olarak kabul ediyoruz.

Milletimizin huzur ve esenliği yanında geleceğe daha büyük güvenle bakmamıza vesile olan bu anlayış, kıyamete kadar tek bir millet olarak varlığımızı yaşatacak en önemli gücümüzdür. Bu duygu ve düşüncelerle; Noel’in tüm Hristiyan vatandaşlarımıza mutluluk getirmesini temenni ediyor, hiçbir ayrım gözetmeden yüzyıllardır bu topraklarda bir arada yaşadığımız Hristiyan vatandaşlarımızın Noel Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı. Haber:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.