Meşale Gazetesi

YAYLADAĞI’NDA GEÇİCİ KONUT VE İŞYERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

YAYLADAĞI’NDA GEÇİCİ KONUT VE İŞYERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Yayladağı’nda ticari hayatı canlandırmak amacıyla AFAD kapsamında depremzede vatandaşlar için geçici işyeri yapımına başlandı. Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, aynı zamanda Zorlu Grubu Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. A.Ş. ile konteyner protokolünü imzaladı. Gerçekleşen görüşmelerden olumlu sonuç alınmasının ardından çalışmalara hızla başlayan Başkan Yalçın, ilçenin eski canlılığını yeniden kazanması için var güçleriyle çalışacaklarını sözlerine ekledi.

PROJELERİMİZ VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN
Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yalçın; “Konteyner Yaşam Alanı Protokolünü İmzaladık. Zorlu Grubu Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. A.Ş. ile konteyner protokolünü imzaladık. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik 50 adet yaşam konteynerinin teslimini en yakın zamanda sağlayacağız.

AFAD Kapsamında Depremzede Vatandaşlarımız İçin Geçici İşyeri Yapımına Başlandı. İlçemiz Kurtuluş Mahallesi Öğretmenevi karşısına 66 adet işyeri alanı yapımı için düzenlenen alanı yerinde inceledik. Afet sebebiyle iş yerlerini kaybeden esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, yeni iş yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kulandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.