CUMHUR İTTİFAKINDAN FİNAL MİTİNGİ

CUMHUR İTTİFAKINDAN FİNAL MİTİNGİ

14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem Milletvekili genel seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı İskenderun ortak mitinginde büyük bir coşku vardı. Binlerce vatandaşın katıldığı İskenderun mitinginde Türk Bayrağı teması dikkat çekti.

Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hayata geçirilen projelerin video gösterimleri ile başlayan programda deprem ve yakın zamanda trafik kazasında hayatını kaybeden vatandaşlar dualarla anıldı.

Cumhur İttifakı ortağı olan partilerin İlçe Başkanlarının, Milletvekili Adaylarının, Belediye Başkanlarının ve Milletvekillerinin katıldığı mitingde Türkiye Yüzyılı konuşuldu.

“Depremin ardından Hatayımızın yaralarını sarıyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta tekrar cumhur ittifakı kadroları olarak sizin desteklerinizle hız kesmeden birlikte ayağa kalkacağız.” diyen Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, “Kimse Türkiye Cumhuriyeti üzerinden kirli hesaplar yapmasın. Ecdad yurtlarını bunlara bırakmayacağız. Tüm rahatsızlıkları bundan. Sınır ötesi operasyonlardan rahatsız olanlar şunu bilsin ki bayrağımızı Allah’ın izniyle rahatsız oldukları her yere dikeceğiz. Bugüne kadar tüm haklarımızı savunan Sayın Erdoğan Azerbaycanlı, Filistinli, Doğu Türkistanlı, Bayır Bucaklı kardeşlerimizi yine yalnız bırakmayacaktır. Haklarımızı her zaman savunduğu gibi yine savunacaktır. Verdiğimiz her oy ona helal olsun” dedi.

“Biz gençlerimize bedava telefon, tablet vaad etmiyoruz, biz bunları yapacağınız silikon vadileri vaad ediyoruz” diyen Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, “Türkiye Yüzyılın şafağına hazırlanıyor. Bu yürüyüşe kimsenin engellemesine müsaade etmeyiz. Sokak sokak gezdik. Yüreğinizdeki heyecanı gördük. Gözlerinizdeki ışıltıyı gördük. Allah’ın izniyle yalan yanlış anketlere, ahlaksız kasetlere ve kumpaslara karşı milletimiz Cumhur İttifakını tüm bileşenleri ile inşallah iktidara taşıyacaktır. Mecliste çoğunluğu elde edecek ve Cumhurbaşkanımız ile Türkiye’nin Yüzyılını inşa edeceğiz. Hiç şüpheniz olmasın bu ülke mazlumların yurdu, mahrumların otağı olan Türk devletler teşkilatını kuracak turana adım adım koşacağız. Var olsun Hatay, Yaşasın Cumhur İttfiakı ve Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti Devleti” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.