GENÇ AVUKATLAR RUHSATLARINI ALDI
![GENÇ AVUKATLAR RUHSATLARINI ALDI](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/434373248_17993319548612896_1982.jpg)
Hatay’da Staj dönemlerini başarı ile tamamlayan Çağan Avni Güneş ve Anıl Özbek İskenderun adliyesinde düzenlenen törenle ruhsatlarını Hatay Barosu Başkanı Av. Erhan Nizamoğlu’nun elinden aldı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/434162512_17993319560612896_2486.jpg)
Çağan Avni Güneş’e cübbesini Av. Büşra Çağla Şekerci, Anıl Özbek’e cübbesini Av. Kemal Cemre Sönmez giydirdi. Törene avukatlar ve yemin eden genç avukatların aileleri katıldı. Törende 6 Şubat depreminde vefat eden meslektaşlarımız anısına saygı duruşunda bulunuldu.Haber Merkezi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ