GÜLİSTAN, BÜYÜKÇAT VE ÖZBEK MAHALLELERİNDE OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU
![GÜLİSTAN, BÜYÜKÇAT VE ÖZBEK MAHALLELERİNDE OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/09133002_20230109_103910.jpg)
Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan Büyükçat ve Özbek Mahallelerinde bulunan Büyükçat İlkokulu, Büyükçat Ortaokulu ve Özbek İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/09132844_20230109_103516.jpg)
Ziyaret esnasında Okul Müdürlerinden okulların genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı. Öğretmenlerle ve öğrencilerle de sohbet ederek isteklerini dinleyen Gülistan idarecilere, öğretmenlere ve öğrencilere başarılar diledi. Haber:Fadime ÇAYLI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ