Meşale Gazetesi

HATAYLI SİYASİLER AÇILIŞTA BULUŞTU

HATAYLI SİYASİLER AÇILIŞTA BULUŞTU

Psikolog Ezgi Seda Yayla’nın, memleketi Hatay’da İskenderun ve Arsuz bölgesine hizmet vereceği klinik Hataylı siyasileri buluşturdu.

Çift terapisti ve Çocuk Ergen psikoloğu olarak yüz yüze ve online hizmet verecek olan Ezgi Seda Yayla’nın klinik açılışı, Hatay’ın Arsuz ilçesinde düzenlenen kokteyle, eski ve yeni politikacıların bir araya getirdi. Karaağaç Konarlı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Soner Eker İş Merkezi’nde Ezgi Seda Yayla’nın klinik açılışına CHP’li milletvekilleri Suzan Şahin, Sedat Topal, CHP K. Maraş Milletvekili Durdu Özpolat, eski milletvekilleri Fuat Çay, Nihat Matkap, eski ANAP Hatay Milletvekili Hüseyin Yayla, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, İskenderun Belediyesi eski Başkanı Yusuf Civelek, işadamları ve davetliler katıldı.

KURDELE KESİMİYLE KLİNİK FAALİYETE BAŞLADI

Eski ANAP Milletvekili Hüseyin Yayla ve dünürü CHP K. Maraş Milletvekili Durdu Özpolat, çocukları Mustafa Yayla ve klinik psikolog Ezgi Yayla ile birlikte ev sahibi olarak konukları samimi bir şekilde karşıladı. Daha sonra konukların katılımıyla kliniğin kurdelası, hayırlı olması dileğiyle kesildi.  CHP’li milletvekilleri Şahin ve Topal, böyle bir merkezin açılışını yapan psikolog Yayla’daki cesaretin alkışlanması gerektiğini dile getirerek, başarı dileğinde bulundu. Milletvekili Topal da, yaşanan sorunlardan dolayı milletvekilleri olarak kendilerinin de psikolojik olarak etkilendiklerini, arada bir kliniğe gelerek psikolojik destek alabilecekleri esprisinde bulundu. Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.