İSTE İŞBİRLİKLERİ İLE GÜCÜNE GÜÇ KATTI

İSTE İŞBİRLİKLERİ İLE GÜCÜNE GÜÇ KATTI

İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) bölgedeki liselerle bir dizi iş birliği protokolü imzaladı.

İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) bölgedeki liselerle bir dizi iş birliği protokolü imzaladı. İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile “2023 Vizyon Eğitimde İş Birliği” Protokolüne imza atılırken; İstiklal Makzume Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Dörtyol Fen Lisesi Müdürlüğü, Dörtyol Atatürk Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve Arsuz Ayla Naci Uyar Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile ise “Sosyal ve Bilimsel İş Birliği Protokolü”ne imza atıldı. İskenderun Teknik Üniversitesi ile imzalanan protokoller ile okullarda; öğretim programlarının geliştirilmesi, öğretmenlerin hizmet içi eğitimleri, eğitim ortamlarının iyileştirilmesi, üretimin artırılması, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi ve benzeri çalışmalara katkıda bulunulması amaçlanıyor.

“BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

“Kamu kurum ve kuruluşlarının gerek kendi aralarında gerekse belediyeler, işletmeler, sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri ile diğer resmî ve özel kurum veya kuruluşlarla iş birliği içerisinde olmasının önemine” değinen İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Birlikte daha güçlüyüz. Bugün Milli Eğitim Müdürlüklerimiz çatısı altındaki liselerimizle yapmış olduğumuz iş birliği protokolleri ile üniversitemize, bölgemize ve vatanımıza hizmet etmeyi sürdürdük. Hatay’ı eski güzel günlerine, daha parlak yarınlara hep birlikte taşıyacağız. İmzalanan protokollerin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.