Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

MHP Defne teşkilatı Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifini ziyaret etti

MHP Defne teşkilatı Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifini ziyaret etti

Reklam
MHP Defne teşkilatı Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifini ziyaret etti

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan, İlçe Başkan yardımcıları Kemal Mengüllüoğlu, Metin Aydın ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatif Başkanı Yusuf Ceylan’ı Makamında ziyaret etti.
Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı Yusuf Ceylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri MHP Defne İlçe Yönetimini yoğun ilgiyle karşıladılar.
MHP Defne Başkanı Ferit Kaplan, Misafirperverliklerinden ve yoğun ilgiden dolayı Yusuf Ceylan’a ve Oda Üyelerine teşekkür etti. İlçe Başkanı Ferit Kaplan, “Öncelikle misafirperverliğinizden ve ilginizden dolayı şahsım ve partim adına hepinize teşekkür ediyorum. MHP Defne Teşkilatı olarak Defne’de her zaman sahalarda olmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda ilçemizde bulunan tüm Esnaf, Esnaf Odaları ve STK’lar ile iletişim halinde olacağız. Her gün ilçemizdeki tüm STK’lar başta olmak üzere Muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz ve iş adamlarımızla istişareler gerçekleştiriyoruz. MHP Defne İlçe Teşkilatı olarak kapımız herkese açık. Her daim her türlü konuda sizlere ve tüm Defnelilere elimizden geldiğince yardımcı olmak için hazırız. Ziyaret amacımız oy ya da seçim değil; amacımız MHP Defne Teşkilatı olarak sizlerle tanışmak ve bugünden sonrası için el ele gönül gönüle İlçemiz için yapabileceğimiz hizmetler için istişarelerde bulunmaktır. Seçimler ve makamlar gelip geçicidir ama baki olan kurulan dostluklar, kardeşçe yaşama biçimidir” dedi.
Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatif Başkanı Yusuf Ceylan, “ MHP Defne Teşkilatının nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Hep birlikte Kardeşçe bir arada barış ve huzur içinde yaşamanın en güzel örneklerinden biri olan ilimizin ilçemizin tüm siyasi partileri ile sürekli bir diyalog içinde olmak çok önemlidir. Bu amaçla üstümüze düşen her türlü görev ve sorumluluklarla hareket etmekteyiz. Bugünden sonra da MHP Defne Teşkilatı ile daha sık istişare içinde olacağız.” dedi.
MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan, Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatif Başkanı Yusuf Ceylan ile 2019 Mahalli İdareler Seçimi hakkında da görüş alışverişinde bulundular. Başkan Ceylan ve Oda Üyeleri MHP Defne Teşkilatına ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.