Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ÖĞRENCİLERE OKUL HARÇLIĞI

Reklam
ÖĞRENCİLERE OKUL HARÇLIĞI

Hatay’ın İskenderun İlçe Emniyet müdürlüğüne bağlı birimlerin şehrin bazı bölgelerinde yaya ve araçlarla denetimler gerçekleştirilirken, vatandaşlarla sohbet eden Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, çocuklara da okul harçlığı verdi.

Göreve geldiği ilk günden buyana çalışmalarıyla polis ile halk arasındaki bağın güçlenmesine önemli katkılar sunan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş tüm birimleriyle huzur ve güvenliğin sağlanmasındaki çabası toplumda karşılık buluyor.

Suçlular ve suça yatkın olan kişi veya gruplarla verdiği mücadelede kent merkezinden tepe mahallelerine kadar sürdürülen çalışmalara aralıksız devam eden polis 7/24 huzur ve güvenlik için görev başında olduğunu hissettiriyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü Birim amirlerinin de katıldığı genel denetimler ise şehir merkezinden başlayıp tepe mahallelere kadar devam ediyor. Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Kocatepe ve Esentepe mahallelerinden başlayarak tüm ekibiyle birlikte yürüyerek bölgeyi gezdi. Özellikle balkonda ve ev önlerinde oturan ailelerle sohbet eden Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, sokakta diyalog kurduğu çocuklara da okul harçlığı vererek, okullarını ihmal etmemelerini söyledi.

Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.