Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ŞEHİT OKULU ŞEHİTLERİMİZİ SPOR İLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRİYOR

“ŞEHİT OKULU ŞEHİTLERİMİZİ SPOR İLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRİYOR”

Reklam
ŞEHİT OKULU ŞEHİTLERİMİZİ SPOR İLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen 2018/1 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında “Şehit okulu Şehitlerimizi Spor ile Ölümsüzleştiriyor” Projesi kapsamında, Defne ilçesindeki tüm ortaokul ve liselerin katılımı ile gerçekleştirilen turnuvanın ödül töreni Defne Şehit Serkan TALAN Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürlüğü spor salonunda kupa dağıtım töreni yapıldı. Törene Defne Kaymakamı Nevzat ŞENGÖK ve İlçe Kurum Müdürleri katıldı.
Projenin yürütücüsü olan Şehit Serkan TALAN Mesleki ve Adanolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Neşe TÜRKOĞLU; projenin milli ve manevi değerlerine bağlı, özgüven duygusuna sahip, toplumsal hayata aktif katılabilen bireyler yetiştirmek, sporun gençlerin hayatlarının bir parçası haline gelmesi, gençlerin sportif etkinliklere katılımının arttırılması, müsabakalarda oyun kurallarına uymak, hileye başvurmamak, rakibi oyunun bir parçası olarak görmek, kazanınca zaferi kötüye kullanmamak; yenilince sonuca ve kazanan takıma saygı göstermek fair play, centilmenlik, barış ve kardeşlik duygusunu aşılamak olduğunu belirti.
Turnuvada toplamda 74 takım, 740 sporcu mücadele etmiştir. Dereceye giren takım ve sporculara kupa ve madalyalarını Defne Kaymakamı Nevzat ŞENGÖK ile kurum müdürleri verdi. Turnuvaya katılan sporculara ve öğretmenlerine Defne Kaymakamı Nevzat ŞENGÖK, başarıları diledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.