Meşale Gazetesi

ŞOK MARKETLER’DEN CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL İNDİRİM

ŞOK MARKETLER’DEN CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL İNDİRİM

ŞOK Marketler, Cumhuriyetin 100. Yıl Şenlikleri kapsamında büyük bir indirim kampanyası gerçekleştiriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Şok Marketler, ekim ayı boyunca her hafta en az 250 üründe olmak üzere, peynirden zeytine, çaydan kahveye, undan süte bir evin en temel ihtiyaçları arasından belirlenen toplam 1.000 üründe, yüzde 50’ye varan indirimler ve Win sadakat programı müşterilerine özel avantajlar sağlayacak.

İndirimli ürünlere ve Win TL kazançlı ürünlere hem ŞOK’un Türkiye’nin 81 ilindeki 10 bini aşkın mağazasından hem de online alışveriş uygulaması Cepte ŞOK üzerinden ulaşılabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ŞOK Marketler Üst Yöneticisi (CEO) Uğur Demirel, ‘Çok büyük mücadelelerle kazanılan milletimizin varoluş savaşı tam 100 yıl önce Cumhuriyetin kuruluşu ile taçlandırıldı. Öncelikle Cumhuriyeti bizlere armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum.’ ifadelerini kullandı.

Türkiye’yi daha da ileriye taşımak için çok çalışırken, Türkiye’nin bu kıymetli gününü de kuşkusuz büyük bir coşkuyla kutlayacaklarını belirten Demirel, şunları kaydetti:

‘Türk milleti olarak en büyük özelliklerimizden biri zor günlerde birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmektir. Bu anlayışla küresel dalgalanmalar sebebiyle enflasyonist bir dönemden geçerken, biz de ŞOK Marketler olarak hane ekonomilerine ve enflasyonla mücadeleye katkı vererek 100. yıl heyecanına ortak olmak istedik. Ekim ayındaki Cumhuriyetimizin 100. Yıl Şenlikleri süresince toplam 1.000 kampanyalı ürünümüzde indirimler ve Win avantajları sunacağız. ŞOK Marketler’de müşterilerimize her gün düşük fiyatlar sunuyoruz. Amacımız Türkiye’nin dört bir yanında halkımızın tamamının temel ihtiyaç ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmesi. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü gibi böylesine özel bir dönemde her gün düşük olan fiyatlarımıza yaptığımız ilave indirimlerle Cumhuriyet şenliklerine katkı vermeyi hedefliyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlarken, tüm halkımızı Cumhuriyetimizin 100. Yıl Şenliklerine” davet ediyorum.’Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.