ReklamA
ReklamB
Reklam2
“Hayat’a ve Hatay’a MEŞ’ALE”yi yaktık!

BAŞKAN GÜL HİZMET TAKİBİNDE

ReklamF
BAŞKAN GÜL HİZMET TAKİBİNDE

Belen’in başarılı ve çalışkan Belediye Başkanı İbrahim Gül, halkın isteklerine göre yön verdiği projelerin süreçlerini de yakından takip etmeye devam ediyor.

Başkan Gül, hem işçilerden hem de vatandaşlardan bilgi alarak süreçleri yönlendirerek halkın memnuniyetini amaçlıyor. Çok sayıda aynı anda süren çalışmaları bizzat denetleyen Başkan Gül, incelemeleri esnasında vatandaşlardan da yoğun ilgi görüyor. Başkan Gül, gerçekleşen hizmet denetimleriyle ilgili açıklamasında; “Kıcı mahallemizde kilitli parke yol yapım çalışması yapan personellerimize, kolay gelsin dileklerimizi ilettik. TOKİ konutlarında yapımına başladığımız, kondisyon aletleri ve çevre düzenlemesinde çalışan personellerimizi ziyaret ederek, sıcak bir çaylarını içtik” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı İbrahim Gül, incelemeler esnasında vatandaşlarla sohbet ederek hizmetlerle ilgili fikirlerine başvurmayı da ihmal etmiyor. Vatandaşlara hizmetlerden memnuniyetlerini soran Başkan Gül’e içtenlikle cevap veren vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler. TOKİ bölgesinde eksikliği hissedilen kondisyon aletlerinin yerleştirilmesinden memnuniyet duyan vatandaşlar, spor yapacakları alanları oluşturan Başkan Gül’e ve çalışmalarda emeği geçen personellere teşekkürlerini ilettiler. Haber:Fadime ÇAYLI

ReklamH
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.