Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

BAŞKAN YALÇIN’DAN EĞİTİM ATAĞI

Reklam
BAŞKAN YALÇIN’DAN EĞİTİM ATAĞI

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, İlçeye yapılacak eğitim tesislerini karara bağlamak amacıyla Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’in de destekleriyle eşlik ettiği ziyarette Yayladağı’nın eğitimdeki gündemi görüşülürken, Başkan Yalçın ilçeye yapılması planlanan eğitim ve sosyal tesisler hakkında Bakan Özer’i bilgilendirerek destek talebinde bulundu. Başkan Yalçın, İlçede spordan sosyal hayata, eğitimden turizme kadar çok sayıda alanda atılım yaptı. Haftanın yarısını Yayladağı’nda, kalan yarısını da hizmet takibi için başkentte geçiren Başkan Yalçın, ilçesini büyük bir değişim sürecine soktu.

BAKAN ÖZER’E DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, kabulünden ve desteklerinden dolayı Bakan Özer’e ve öncülük etmesinden dolayı Vekil Çelik’e teşekkür etti. Başkan Yalçın, yayınladığı açıklamasında; “Hatay Milletvekilimiz Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’i ziyaret ettik. İlçemiz hakkında istişarelerde bulunduğumuz Bakanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunarım” ifadelerini kullandı. Haber:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.