Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Erdal Ata’dan HGC ye Veda Ziyareti

Valiler Kararnamesi görev yeri değişen Hatay valisi Erdal Ata veda ziyaretleri kapsamında Hatay gazeteciler cemiyetine gelerek gazetecilerle vedalaştı.

Reklam
Erdal Ata’dan HGC ye Veda Ziyareti

Valiler Kararnamesi görev yeri değişen Hatay valisi Erdal Ata veda ziyaretleri kapsamında Hatay gazeteciler cemiyetine gelerek gazetecilerle vedalaştı. Burada yaptığı konuşmada bizler görev adamıyız bizlere ne görev verilirse layıkıyla yerine getirmek vazifemizdir, Hatay da görev süremiz çok uzun sürmedi isterdim ki daha kalıcı eserler bırakalım ama bizlere ne görev verilirse onu yaparız dedi.

Ayrıca gazetecilere de teşekkür eden Vali Erdal Ata görev süremiz içerisinde bizlerin sözcüsü oldunuz hepinize teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin dedi.
HGC Başkanı Ahmet Yetişen de yaptığı konuşmada, gönül ister ki bu ziyaretiniz veda ziyareti değil bir sohbet ziyareti olsaydı, güler yüzünüzle hoş görünüzle kalbimizdeki yeriniz bir başka oldu, yeni görevinizde başarılar diliyoruz yolunuz açık olsun dedi. Ziyaret hatıra fotoğrafıyla sonlandı. HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.