Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

GENÇLERİMİZİN HER DAİM HİZMETİNDEYİZ

Reklam
GENÇLERİMİZİN HER DAİM HİZMETİNDEYİZ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın ustalık dönemi eserlerinden olan Sümeyye Boyacı Yüzme Havuzu vatandaşların yoğun beğenisini kazanmaya devam ediyor.Saraykent Mahallesi’nde hizmetlerini 1900’ü aşkın üyesiyle sürdüren yüzme havuzu, Antakya gençliğinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Her yaştan insanın adeta akın ettiği yüzme havuzunu çok beğenen vatandaşlar diğer mahallelere de bu tür kapsamlı bir tesisin yapılmasını istediler. 400 kadar üye olmayı bekleyen vatandaşın olduğu tesis günün her saati vatandaşlarla dolup taşıyor.

TESİS BAŞKAN İZZETTİN YILMAZ’IN GENÇLİĞE HEDİYESİ

Gerek yüzme bilmeyenlerin yüzme öğrendiği, gerekse de her zaman denize gidemeyen vatandaşların keyifli vakit geçirdiği yarı olimpik yüzme havuzu Başkan İzzettin Yılmaz’ın yoğun çabalarıyla kente kazandırıldı. Kente önemli eserler kazandıran Başkan İzzettin Yılmaz, Antakya’da asfalt çalışması, yeşil alanların bakımı, ibadethane temizliği, kent içindeki asli hizmetlerin yanı sıra kentte üstyapı faaliyetlerini de aksatmadan sürdürüyor.Antakya’ya Bilim Merkezi’ni kazandırarak gençlerin eğitimlerine katkı sunan Yılmaz, gençlere yüzme sporunu sevdirmek amacıyla da Sümeyye Boyacı Yüzme Havuzu’nu kazandırdı. Alanında uzman eğitmenleriyle 1900’den fazla gence yüzme eğitimleri verilmeye devam ediliyor.

VATANDAŞLAR DİĞER MAHALLELERE DE TESİS İSTİYOR

Antakya’ya bağlı Saraykent Mahallesi’nde hizmet veren tesisi oldukça beğenen vatandaşlar, benzer tesislerin diğer mahallelere de yapılmasını istediler. Uzak mahalleden gelen vatandaşların da düşünülmesini isteyen vatandaşlar Başkan Yılmaz’dan diğer mahallelere de benzeri kompleks hizmetlerin gelmesini istediler.Antakya gençliğinin her daim hizmetinde olduğunu kaydeden Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; “Geleceğimiz olan gençlerimiz için ne yapsak azdır. Biz çocuklarımızın mutluluğu ve vakitlerini verimli geçirmeleri için bu tesisi hayata geçirdik. İnanıyorum ki bu tesisten binlerce çocuğumuz çok önemli faydalar edinecek ve yüzme sporunu teşvik ettiğimiz bu çocuklarımızın arasından şampiyonlar çıkacak.Biz gönül belediyeciliği olarak gençlerimizin her zaman hizmetindeyiz. Tüm vatandaşlarımızı 7’den 77’ye tesisimize bekliyoruz” dedi.Başkan İzzettin Yılmaz, yarı olimpik yüzme havuzunun Antakya’ya hayırlı olmasını diledi.Haber:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.