Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Medeniyetler Korosundan Anlamlı Etkinlik

Sosyal sorumluluk projelerinde de her daim farkını ortaya koymayı başaran Antakya Medeniyetler Korosu’nun düzenlediği Kök hücre ve kan bağışının yanında organ bağışı etkinliği yoğun katılım ile gerçekleşti.

Reklam
Medeniyetler Korosundan Anlamlı Etkinlik

Sosyal sorumluluk projelerinde de her daim farkını ortaya koymayı başaran Antakya Medeniyetler Korosu’nun düzenlediği  Kök hücre ve kan bağışının yanında organ bağışı  etkinliği yoğun katılım ile gerçekleşti. Antakya Medeniyetler Evinde gerçekleşen etkinliğe Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat öncülüğünde koro üyelerinin tamamı ve çok sayıda gönüllü vatandaşımız katıldı.Kızılay kan bağış  merkezinin alanında deneyimli doktor ve personellerinin görev yaptığı etkinlikte beklenenin üzerinde gerçekleşen Kök hücre ve kan bağışı gerçekleşirken organ bağışına da yoğun katılımın olması  gururumuz Medeniyetler Korosunun  bu gibi önemli konularda farkındalık yaratması takdir topladı.

Beklediklerinin üzerinde bir katılım ile Kök hücre ve kan ve  organ bağışı etkinliğini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat yaptığı açıklamasında:” Bizler bugün Medeniyetler Korosu ve yanımızda getirdiğimiz misafirlerimiz ile birlikte hem Kök hücre hem de  kan bağışında bulunduk. Bunun yanında toplumsal duyarlılıkları ile her daim farklarını ortaya koymayı başaran arkadaşlarımız bir diğer önemli husus organ bağışı konusunda da hassasiyetlerini bir kez daha gözler önüne sermişlerdir. Kök hücre  kan ve organ bağışı  herkesin ihtiyacı olabilecek bir konu.Bugün ülkemizi tehdit eden terör unsurlarına karşı  Afrin’de kahramanca görevini icra eden Mehmetçiklerimize   veya Dünya’nın herhangi bir yerinde bir çocuğa ihtiyaç olabilir. Her daim mazlumun ve ihtiyacı olanların yanında olan bir ülkenin evlatları olarak Barış ve kardeşlik şehri  Antakya’dan bize yakışır biçimde ihtiyacı olan herkes için imza attığımız ve farkındalık yaratacağımızı düşündüğümüz etkinliğimizde faydalı olacağımızı umut ediyoruz.Koromuzun üyesi olmasının yanında sağlık personeli olan Meltem Bingöl Altunay kardeşimize böylesine faydalı bir etkinliği gerçekleştirmemiz için bize öncülük ettiğinden dolayı şükranlarımızı sunuyor,Özverili çalışmalarından dolayı Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr.Sinan Atmaca ve ekip arkadaşları ile etkinliğimize katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum.”dedi. HABER: FADİME ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.