Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal;

“Değerli ülküdaşlarım, şu iki aç hiç doymaz, biri dünya açı diğeri ilim açı, Rabbime Hamd olsun ki, biz ülkücüler Rabbin İlmine hasıl olmak için dünyalıklarını elinin tersi ile bir kenara itmiş, gücünü önce Cenab-ı Haktan sonra da Ülkücü terbiyeden almış neferleriz.

Reklam
MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal;

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal;

Ülkücünün yeri MHP’dir

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Ülkücülerin yerinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu söyledi.

Adal, gazetemize yaptığı açıklamada, Ülkücü olmaktan gurur duyduklarını ve kimsenin Ülkücüleri sınamaya kalkışmaması uyarısında bulundu.

Ülkücülerin hiçbir zaman kirli ilişkiler ve pazarlıklar içerisinde olmayacağının altını çizen Adal, şöyle devam etti:

“Değerli ülküdaşlarım, şu iki aç hiç doymaz, biri dünya açı diğeri ilim açı, Rabbime Hamd olsun ki, biz ülkücüler Rabbin İlmine hasıl olmak için dünyalıklarını elinin tersi ile bir kenara itmiş, gücünü önce Cenab-ı Haktan sonra da Ülkücü terbiyeden almış neferleriz. Ama maalesef bizi bilmeyen, tanımayan, tanımaya da hiçbir zaman akıl ve şerefi yetmeyecek olan şahsiyet yoksunu, ahmaklar son günlerde, Ülkücülerin feraset ve aklı ile dalga geçmeye çalışırçasına, akla ziyan bir mesaj furyası ile Ülkücülerden oy istiyor. Biz Ülkücüler her zaman ne diyoruz: Ülkücülük şereftir şerefin tavizi olmaz. Kendini bilmez hadsizlere sesleniyorum; sizler şerefinizin değerini, girdiğiniz kirli ilişkilerle, her fırsatta ortaya koymaya alışmışsınız, fakat biz ülkücüler, içinde ilahi kelimatüllah olmayan, hiçbir düşünceye sahip olmadık. Ülkücünün yeri Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Lideri Devlet Bahçeli’dir, oyu da Cumhur İttifakıdır. Mındarlaşmış zihninizin ve gerçekleşmesini hayal ettiğiniz pis emellerinizin vuku bulmasında Allah’ın izniyle hiçbir ülkücü kardeşimin bir oy dahi katkısı olmayacaktır.” HABER: M. MUSTAFA ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.