Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Güler: 7,5 Katrilyon para çarçur edildi

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, seçim kapsamındaki çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdürüyor.

Reklam
Güler: 7,5 Katrilyon para çarçur edildi

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, seçim kapsamındaki çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdürüyor.Seçim çalışmaları kapsamında Reyhanlı’nın mahalleşerin ziyaretler yapan İbrahim Güler, vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılandı.

Reyhanlı İbrahim Güler’i Bağrına bastı

Reyhanlı ‘ya 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında gelen İbrahim Güler, “Hatay bizim ortak sevdamız ve hepimizin geleceği, burası benim memleketim, sizler  daima benim yanımda oldunuz. Hatay beş yıl önce büyükşehir oldu, bu nedenle hizmet akışı değişti. Geçmişte ilçelerin yaptığını bu gün büyükşehir yapmak zorunda. Çünkü tüm yetki ve bütçe büyükşehirde ancak ne kerametse bu bütçe hizmete dönüştürülemiyor” dedi.

Reyhanlı halkı bedel ödedi Güler, “Reyhanlı halkı Suriye sınırında yaşıyor. Bu nedenle hep bedel ödedik hep acı çektik. Ama bu gidişi durdurmak sizin elinizde. Siz yetkiyi verirseniz inşallah 31 Mart’tan sonra Reyhanlı’da mezarlık, okul, içme suyu, kanalizasyon, alt yapısına kadar tamamını yapacağıma söz veriyorum.”

Büyükşehir 7,5 katrilyon parayı çarçur etti

Başkan adayı Güler CHP’Lİ Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a sert eleştiriler yönelterek “ Beş yıldır 7,5 katrilyon para büyükşehre aktarıldı ne yaptı?Hiçbir şey…

İşte bu para doğru değerlendirilse Hatay uçardı. Ama hizmet yapmadı çünkü bu para çarçur edildi.İşte bu nedenle keyfime göre değil ben her hizmeti tam yapmak için aday oldum” diyerek konuşmasını sürdüren Güler, ‘Gözlerinizde sen rahat ol biz yanındayız diyen bakışlarınızı görüyorum ve hepinize inanıyor güveniyorum.’Hizmete Muhtarlar mı Engel Oldu?Cumhur İttifakı HBB başkan adayı Güler, “Ne oy verdin ne hizmet istiyorsun hesabını yapan ve muhtarlara bunun hesabını soran büyükşehre soruyorum ‘’memlekette oylardan muhtarlar mı sorumlu’’? Büyükşehrin yapacağı hizmetlere Muhtarlar mı engel oldu? Böyle bir düşünceyi kınıyorum.Söz konusu Hatay’sa tartışmasız biz biriz beraberiz.Ben Hataylıyım Hataylı olmaktan gurur duyuyorum… Ben size Recep Tayyip Erdoğan’ın ben size Devlet Bahçeli’nin selamlarını getirdim desteklerinize talibim. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti kardeştir ve söz konusu vatansa şu an olduğu gibi kenetlenir örnek oluruz dedi.Bu örnekten bir Türkiye çıkar, bu örnekten sizin desteklerinizle bir Hatay çıkar” diyerek konuşmasına son verdi. HABER: M.MUSTAFA ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.