Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Türk Kızılay’ından Vali Doğan’a Ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Türk Kızılay’ı Hatay Dernekleri Şube Başkanlarını makamında kabul etti.

Reklam
Türk Kızılay’ından Vali Doğan’a Ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Türk Kızılay’ı Hatay Dernekleri Şube Başkanlarını makamında kabul etti. Valilik makamında gerçekleşen ziyarete; Kızılay Antakya Şube Başkanı Mustafa Sevinç, İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay, Dörtyol Şube Başkanı Yavuz Kağan Ateş,
Reyhanlı Şube Başkanı Ahmet Horoz,
Belen Temsilcisi Abdurrahman Özdemir, Altınözü Temsilcisi Hüseyin Gülseren, Türk Kızılay’ı Antakya Yöneticisi Mustafa Alp ve Kızılay Antakya Müdürü Behiye Dağlı iştirak etti. Konuklarıyla bir süre sohbet eden Vali Doğan, Türk Kızılay’ının uluslararası arenada yardıma ihtiyaç duyulan her konuda ülkemizin sıcak şefkat eli olarak yardıma koştuğunu ifade ederek, Hatay özelinde Suriye’de yaşanan insani drama da Kızılay’ın sessiz kalmadığını ve acılara merhem olmaya devam ettiğini sözlerine ekledi.
Vali Doğan “Kızılay Devletimizin desteği ve vatandaşlarımızın yardımları ile her zaman mazlumların yanında olmayı sürdürecek.” dedi.
Türk Kızılay’ı Hatay Derneği Şube Başkanları ise, nazik kabullerinden dolayı Doğan’a teşekkür ettiklerini belirterek, yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilediler.
HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.